MOTİFLERİM GELİYOR VE EKLENİYOR :))


Bunlar sevgili aslı'dan. aslıcım sanırım senin motiflerindi yanılıyorsam lütfen beni uyar 9 cm ebatlarında epey küçük kalıyor diğerlerinin yanında, bilgin olsun istedim canım ondan kırlent ya da yine o boyutlarda olanları toplayıp küçük bir battaniye yapıcam sanırım. ben de çok küçük yapıyordum motifleri zorlaya zorlaya 11 cm. yapabildim. Alışmışız incecik çapa dantel iplerine 3 numara tığ bana kocaman geldi ilk aldığımda elime, zincir bile çekemedim önce. Ellerine sağlık canım benim.
bunlar da sevgili Fawori'den. canım senin de ellerine sağlık. tokalarımız için de çok teşekkür ederiz çok mutlu ettin bizi. Sabırsızlıkla bekliyorum kızlarımın saçlarının uzamasını :)) lokumlarımızı da afiyetle yedik kesene bereket canım :))

veee etkinlik sahibimiz bu güzel fikri hayata geçiren ve çok emek harcayan sevgili Alonenes'in paketi geldi bugün. Hakkını helal et canım ya bıkmadan usanmadan benim her telefonuma cevap verip burada bulamadığım renkleri bulmama yardım ettin emek harcadın. Caaanı gönülden teşekkür ediyorum canım, iyiki varsın ve iyiki blog açmışım sizlerle tanışma fırsatı bulmuşum. yaşasın blog kardeşliği :)) coştum yine gece gece :))
Elleriyle süslediği bu harika kutu ile göndermiş canım alonenem. Kutuya bayıldım.belki de birçoğumuzun aklına geliyordur böyle güzel şeyler çok pratik bir şekilde, biraz emek harcayarak ne hoş sunumlar yapılabildiğini göstermiş oldun bizlere canım. Ben de artık bu tarz kutuları atmıyorum bu şekilde kaplamak için yapışkanlı folyolar da aldım. benim için mükemmel bir örnek oldu. Ve sabırsızlıkla açtım kutuyu aman Allah'ım dışı sizi yakar içi beni yaktı arkadaşlar, nefis lavanta kokusu yayıldı kutudan evime bakın;
elleriyle süslemiş hazırlamış lavanta kesemi. ellerin dert görmesin, sınavında tuttuğun kalem hep doğru şıkları işaretlesin inşallah. o güzelim küpeler, kolye (sanırım kolye çok fazla inceleyemedim kızlar eline geçirmeden hemen fotoğraflayıp kaldırdım)hele de broşuma bayıldım, eflatunu çok çok severim zaten. acayip mutlu oldum çok teşekkür ederim tekrar.
Bu arada fotoğraflayamadığım arkadaşlarımın gönerileri de oldu. kiminde evden çıkmak üzereydim yolda açtım paketleri falan, özellikle sevgili Nilgün, gönderdiğin kahve ve bisküviler öyle hora geçti ki anlatamam. Üst katımdaki tadilat yüzünden kayınvalidemin evine gidiyordum paketini aldığımda. Orada da kahve yoktu ama arkadaşım ziyaretime gelmişti ona ikram etmek için n'apsam derken aklıma geliverdi derin bir ohh çektim çok işe yaradı gerçekten çok çok teşekkür ederim.

motiflerimin yarısından çoğu geldi sanırım, sevgili alones büyük bir dikkatle takipm ettiği için rahat davranıyorum sağolsun. ben de merakla ekleme işlemine geçtim öyle ya da böyle bir şekilde ekledim bakın bakalım nasıl olmuş arkadaşlar?